top of page

Poznaj naszą firmę

Dzieci w ogrodzie

Kim jesteśmy?

logo_edited.png

Jesteśmy zarówno teoretykami jak i praktykami.

Wszystkie technologie testujemy i sprawdzamy osobiście w naszych lub zaprzyjaźnionych gospodarstwach oraz konsultujemy z ekspertami w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki wodno - ściekowej.

Nasze wartości to uczciwość i szacunek. Cenimy czas oraz pieniądze naszych Klientów, dlatego staramy się aby współpracując z naszą firmą czuli się usatysfakcjonowani, a w efekcie polecali nas swoim znajomym. 

 

Do każdego zamówienia i projektu podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę różnorodność wymagań, oczekiwań i możliwości.

Jakie usługi świadczymy?

Przydomowe oczyszczalnie i zagospodarowanie wodą deszczową

Zdobyte doświadczenie nauczyło nas, że odpowiednio dobrane urządzenie i profesjonalny montaż to gwarancja właściwego funkcjonowania przydomowej oczyszczalni. Nasze systemy oczyszczania ścieków znacząco poprawiają jakość życia oraz minimalizują koszty związane z gospodarką ściekową. Innymi słowy nowoczesne technologie i wysoka jakość produktów to pewne obniżenie kosztów

 

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele nowoczesnych rozwiązań. Skontaktuj się z nami, a chętnie wyjaśnimy zasadę działania przydomowej oczyszczalni ścieków i wybierzemy odpowiedni wariant dostosowany do Twoich potrzeb.

Dobrze dobrana przydomowa oczyszczalnia ścieków to gwarancja sprawnego funkcjonowania. Nasze produkty spełniają wszystkie normy europejskie. Są to urządzenia nowoczesne, certyfikowane i posiadające praktyczne opcje.

BioDisc_edited.png

Produkcja zrębki

Proponujemy Państwu:

zrębkę opałową, wykonaną z drewna iglastego i liściastego,

zrębkę dekoracyjną kolorową, wykonaną z drewna wysokiej jakości. Kolor nadawany jest za pomocą naturalnych barwników, dzięki czemu nie zagraża roślinom, 

zrębkę dekoracyjną naturalną, niebarwiona, różnorodnej frakcji, idealnie nadająca się na podsypkę wokół drzew i krzewów.

IMG_20201205_114350_edited_edited.jpg

Ziemia ogrodowa

Oferujemy Państwu ziemię ogrodową przesiewaną, która idealnie nadaje się do wykonania trawnika oraz pod uprawy warzywne po uprzednim wzbogaceniu obornikiem.

Możliwy odbiór osobisty oraz transport samochodami samowyładowczymi 4 t oraz 16 t.

Ziemia ogrodowa jest przesiewana mechanicznie i w efekcie pozbawiona zanieczyszczeń.

Oferujemy ponadto usługi w zakresie wykonania trawników i zagospodarowania terenu.

IMG_20200810_194109.jpg

Dlaczego warto nam zaufać?

Indywidualne podejście

Każdy projekt traktujemy w sposób indywidualny - dostosowujemy go do konkretnych potrzeb i oczekiwań inwestora.

Zgodnie z ekologią

W naszej ofercie znajdziesz systemy zagospodarowania wody deszczowej.

Doświadczenie

Każdy projekt traktujemy w sposób indywidualny - dostosowujemy go do konkretnych potrzeb i oczekiwań inwestora.

Realizacje

Zainstalowaliśmy ponad 4000 bezawaryjnych, ekologicznych i ekonomicznych oczyszczalni

Najwyższa jakość

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty jakości spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości Unii Europejskiej.

Projekt

W ramach usług zapewniamy bezpłatny projekt oraz dokumentację niezbędną do zgłoszenia inwestycji w Starostwie Powiatowym.

bottom of page