ZRĘBKA

"Cząstki drewna o wymiarach mieszczących się w granicach od kilku milimetrów do kilkunastu centymetrów, powstające w wyniku rozdrabniania drewna za pomocą maszyn zrębkujących" - tak właśnie definiujemy zrębkę.

Dla nas zrębka to nie tylko półprodukt powstający z niechcianych gałęzi i zarośli. W naszym rozumieniu to pełnoprawny produkt, o którego jakość dbamy od momentu wycinki drzewa do momentu zapakowania w worki i dostarczenia do klienta. 

Zrębka

opałowa

Zrębka dekoracyjna kolorowa

Zrębka dekoracyjna naturalna

 

Zrębka opałowa

Proponujemy Państwu zrębkę opałową wykonaną z drewna iglastego i liściastego. Produkt jest materiałem wyselekcjonowanym pod względem wielkości poszczególnych elementów, których największy wymiar nie przekracza 50 mm. Zrębka posiada odpowiednią wilgotność rzędu 15-20 % i pozbawiona jest zanieczyszczeń. Istnieje możliwość zapakowania w worki o pojemności 50 lub 80 litrów, big bagi lub na życzenie klienta luzem. Nasz produkt nadaje się idealnie do wszystkich kotłów 5 klasy. Możliwy transport, odbiór osobisty lub wysyłka kurierem. Zapraszamy do współpracy odbiorców detalicznych, hurtownie oraz producentów kotłów.

 

Zrębka dekoracyjna kolorowa

Produkowana jest z drewna wysokiej jakości. Kolor nadawany jest za pomocą naturalnych barwników, dzięki czemu nie zagraża roślinom, a produkt pozostaje neutralny dla środowiska. Ten rodzaj zrębki to idealna alternatywa dla kory sosnowej, przede wszystkim ze względu na większą trwałość, niższą cenę oraz zdecydowanie lepszą estetykę i efekty wizualne. Dostępne kolory: czerwony, żółty, brązowy,. Na specjalne życzenie klienta możemy dopasować kolor wedle indywidualnych upodobań. 

 

 

Zrębka dekoracyjna naturalna

Zrębka naturalna, niebarwiona, różnorodnej frakcji, idealnie nadająca się na podsypkę wokół drzew i krzewów.

KONTAKT:

GSM: 726-053-732 609-041-110

e-mail: niva.eko.plus@gmail.com

©2018  by Niva Eko Plus